Piedāvājumi

Īpašie piedāvājumi

Brančs

Bagātīgi klāta bufete ar siltiem ēdieniem, salātiem, gaļas un zivju ēdieniem, uzkodām un garšīgiem desertiem. Piedāvājumā tiek iekļauts citronūdens, morss, kafija un tēja. Welcome drink!

Lasīt vairāk »

Banketi

Piedāvājam pilna servisa izbraukuma banketu organizēšanu. Nodrošinām galdu klāšanu ar mūsu traukiem, galda piederumiem, galdautiem, svecēm un citām dekorācijām.

Lasīt vairāk »

Randiņš laivā

Piedāvājumā ietilpst: skaisti izrotāta laiva omulīgā atmosfērā ar spilveniem, plediem, lukturiem un gaismas virteni, piknika grozs, kurā ietilpst uzkodas un salāti, kā arī dzirkstošā vīna pudele un ziedu pušķītis.

Lasīt vairāk »

Romantiskais vakars

Klusā meža ielokā baudīsiet pasakainu 4 ēdienu vakariņas. Baudiet savu vakaru nesteidzīgi – ar skatu uz brīnišķīgām lauku ainavām un izgaršojot izsmalcinātu vīna buķeti!

Lasīt vairāk »

Bērnu ballītes

Bērnu laukums ar šūpolēm, slidkalniņu un karuseli patiks mazākiem. Lielākos bērnus iepriecinās batuts, ūdens aktivitātes un sporta laukumi.

Lasīt vairāk »

Svinības

Piedāvājam svinēt dzimšanas dienas vai kāzu jubilejas. Bagātīgi klāts galds ar gardiem ēdieniem un skaistām dekorācijām.

Lasīt vairāk »

Kāzas

Kāzas ir vieni no skaistākajiem svētkiem, ko īpaši rūpīgi plānojam un izsapņojam. Palīdzēsim tās īstenot un piepildīt ar pozitīvām emocijām.

Lasīt vairāk »
×

Click below to chat on WhatsApp or send us an email to info@grantinicamp.lv

× Chat!