Īpašie piedāvājumi

Brančs

Bagātīgi klāta bufete ar siltiem ēdieniem, salātiem, gaļas un zivju ēdieniem, uzkodām un garšīgiem desertiem. Piedāvājumā tiek iekļauts citronūdens, morss, kafija un tēja. Welcome drink!

Lasīt vairāk »

Banketi

Piedāvājam pilna servisa izbraukuma banketu organizēšanu. Nodrošinām galdu klāšanu ar mūsu traukiem, galda piederumiem, galdautiem, svecēm un citām dekorācijām.

Lasīt vairāk »

Randiņš laivā

Piedāvājumā ietilpst: skaisti izrotāta laiva omulīgā atmosfērā ar spilveniem, plediem, lukturiem un gaismas virteni, piknika grozs, kurā ietilpst uzkodas un salāti, kā arī dzirkstošā vīna pudele un ziedu pušķītis.

Lasīt vairāk »

Romantiskais vakars

Klusā meža ielokā baudīsiet pasakainu 4 ēdienu vakariņas. Baudiet savu vakaru nesteidzīgi – ar skatu uz brīnišķīgām lauku ainavām un izgaršojot izsmalcinātu vīna buķeti!

Lasīt vairāk »

Bērnu ballītes

Bērnu laukums ar šūpolēm, slidkalniņu un karuseli patiks mazākiem. Lielākos bērnus iepriecinās batuts, ūdens aktivitātes un sporta laukumi.

Lasīt vairāk »

Svinības

Piedāvājam svinēt dzimšanas dienas vai kāzu jubilejas. Bagātīgi klāts galds ar gardiem ēdieniem un skaistām dekorācijām.

Lasīt vairāk »

Kāzas

Kāzas ir vieni no skaistākajiem svētkiem, ko īpaši rūpīgi plānojam un izsapņojam. Palīdzēsim tās īstenot un piepildīt ar pozitīvām emocijām.

Lasīt vairāk »
×

Click below to chat on WhatsApp or send us an email to info@grantinicamp.lv

× Chat!